Targi AUTOSTRADA–POLSKA - Zapraszamy2016-05-15

Targi AUTOSTRADA–POLSKA to najważniejsze branżowe targi w tej części Europy. Tutaj, na powierzchni 30 000 metrów kwadratowych prezentowane będą produkty ponad 400 firm z przeszło 20 krajów całego świata. Wśród nich znajdują się niekwestionowani liderzy rynków z krajów takich jak między innymi Niemcy, Włochy, Francja, Dania, Finlandia, Kanada, Stany Zjednoczone czy Wielka Brytania, a także silna reprezentacja firm ze Wschodu – z Białorusi, Ukrainy, Rosji, Litwy i Łotwy. Na ich stoiskach zobaczyć będzie można najnowocześniejsze urządzenia budowy i utrzymania sieci drogowej, od sprzętu i materiałów do budowy dróg, mostów, wiaduktów, tuneli, stacji benzynowych aż po oznakowanie i infrastrukturę związaną z drogownictwem i użytkowaniem autostrad.

Targi co roku odwiedzają profesjonaliści z branży. Spotykają się tu przedstawiciele resortów i szefów najważniejszych instytucji. Wystawa odbywa się pod patronatem między innymi Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa,  Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa.

Jednocześnie z targami AUTOSTRADA – POLSKA obywać się będą wystawy związane z infrastrukturą, transportem drogowym a także technologiami parkingowymi, czyli TRAFFIC-EXPO-TIL, ROTRA oraz EUROPARKING - gdzie również zaprezentujemy nasze produkty.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska :

Dwa prestiżowe medale Targów Autostrada dla produktów Makrum!

W dniach 31V – 2VI, Makrum Project Management zaprezentuje swoje dwa nowe flagowe produkty na Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego Autostrada 2016. Jak co roku, przed tym wielkim świętem budownictwa drogowego, wybrano najlepsze produkty zgłoszone do konkursu targowego. Makrum zostało laureatem dwóch spośród 5 prestiżowych medali przyznanych w jego ramach

- See more at: http://blog.immobile.com.pl/dwa-prestizowe-medale-targow-autostrada-dla-produktow-makrum/#sthash.4zibJezE.dpuf